Collection: Breakfast Items
Breakfast Items
-
Hot Breakfast Bar (serves 10 each)
- Regular price
- $140.00
- Sale price
- $140.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Premium Coffee or Hot Tea Service
- Regular price
- $39.00
- Sale price
- $39.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Deluxe Breakfast Sandwich Box
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Individual Breakfast Sandwich Box
- Regular price
- $13.75
- Sale price
- $13.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Individual Breakfast Box
- Regular price
- $11.00
- Sale price
- $11.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Egg Sandwich Assortment for 10 people
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Assorted Breakfast Platter
- Regular price
- from $60.00
- Sale price
- from $60.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Individual Fresh Fruit, Granola & Yogurt Parfait with Strawberries
- Regular price
- $8.50
- Sale price
- $8.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bagel Assortment
- Regular price
- from $50.00
- Sale price
- from $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Individual Honey-Berry Overnight Oats
- Regular price
- $9.50
- Sale price
- $9.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Orange Juice Service for 10
- Regular price
- $29.00
- Sale price
- $29.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Individual Steel Cut Oatmeal
- Regular price
- $6.50
- Sale price
- $6.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Individual Fresh Fruit, Granola & Yogurt Parfait with Blueberries
- Regular price
- $8.50
- Sale price
- $8.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Oatmeal Bar (serves 10)
- Regular price
- $110.00
- Sale price
- $110.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yogurt Parfait Bar (serves 10)
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Avocado Toast Loaf (serves 5)
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out