Collection: Individual Meals

26 products
  • Individual Sandwich Box 1
    Regular price
    $17.50
    Sale price
    $17.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Sandwich Box 2
    Regular price
    $19.50
    Sale price
    $19.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Sandwich Box 3
    Regular price
    $20.50
    Sale price
    $20.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Salad Box 1
    Regular price
    $19.50
    Sale price
    $19.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Salad Box 2
    Regular price
    $21.50
    Sale price
    $21.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Salad Box 3
    Regular price
    $22.50
    Sale price
    $22.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Breakfast Sandwich Box
    Regular price
    $13.75
    Sale price
    $13.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Breakfast Box
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Deluxe Breakfast Sandwich Box
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Avocado Toast
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado Toast Loaf (serves 5)
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Bistro Bowl Box Lunch 1
    Regular price
    $20.50
    Sale price
    $20.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Bistro Bowl Box Lunch 2
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Bistro Bowl Box Lunch 3
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Taste Two Box Lunch 1
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Taste Two Box Lunch 2
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Taste Two Box Lunch 3
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Tuscan Flatbread Pizza Box 1
    Regular price
    $17.75
    Sale price
    $17.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Tuscan Flatbread Pizza Box 2
    Regular price
    $19.75
    Sale price
    $19.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Flatbread Tuscan Pizza Box 3
    Regular price
    $20.75
    Sale price
    $20.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Soup Box Lunch 1
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Soup Box Lunch 2
    Regular price
    $17.50
    Sale price
    $17.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Soup Box Lunch 3
    Regular price
    $18.50
    Sale price
    $18.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Value Sandwich Box 1
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Value Sandwich Box 2
    Regular price
    $17.50
    Sale price
    $17.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Value Sandwich Box 3
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out